Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Results
gl: Resultados

en: Completed
gl: Completado

en: button
gl: botón
