Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Results
gu: પરિણામો
