Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Response
hu: Válasz

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Id
hu: Azonosító

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Results
hu: Eredmények

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Started
hu: Indult

en: button
hu: gomb

en: Enter Password
hu: Meg kell adni egy jelszót

en: Affiliation
hu: Intézményi háttér

en: Actual
hu: Aktuális
