Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Response
pt: Resposta

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: No entries available.
pt: Sem registos disponíveis.

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Results
pt: Resultados

en: Completed
pt: Concluído

en: button
pt: botão
