Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Results
ro: Rezultate

en: Completed
ro: Finalizată

en: Started
ro: Început

en: button
ro: buton
