Tragedy of the commons (1.0.4-alpha4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Results
cy: Canlyniadau
