Tragedy of the commons (1.0.4-alpha4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Email address
is: Netfang

en: Development
is: Þróun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: Updated
is: Uppfært

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Results
is: Niðurstöður

en: Completed
is: Lokið
