Tragedy of the commons (1.0.4-alpha5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Development
da: Udvikling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: Updated
da: Opdateret

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Results
da: Resultater

en: Completed
da: Gennemført

en: Started
da: Startet

en: button
da: knap
