Tragedy of the commons (1.0.4-alpha5) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Development
lv: Izstrāde

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Test
lv: Tests

en: Response
lv: Atbilde

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Results
lv: Rezultāti

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Started
lv: Sākts
