Tragedy of the commons (1.0.4-alpha5) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Submit
no: Send

en: Email address
no: E-postadresse

en: Development
no: Utvikling

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Response
no: Respons

en: Name
no: Navn

en: Summary
no: Sammendrag

en: Updated
no: Oppdatert

en: Email
no: E-post

en: Created
no: Opprettet

en: Id
no: ID

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: No entries available.
no: Ingen oppføringer tilgjengelig.

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: Results
no: Resultater

en: Completed
no: Fullført

en: Started
no: Startet

en: button
no: knapp

en: Actual
no: Faktisk
