Tragedy of the commons (1.0.4-alpha5) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Development
uk: Розробка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Test
uk: Тест

en: Response
uk: Відповідь

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Summary
uk: Резюме

en: Updated
uk: Оновлено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Results
uk: Результати

en: Completed
uk: Завершено

en: Started
uk: Запущено

en: button
uk: кнопка

en: Show names
uk: Показувати назви

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Affiliation
uk: Приєднання

en: Actual
uk: Поточний

en: TBD
uk: Ще не визначено
