Tragedy of the commons (1.0.4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Yes
ca: Sí

en: Test
ca: Prova

en: Response
ca: Resposta

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Results
ca: Resultats

en: button
ca: botó

en: Affiliation
ca: Afiliació
