Tragedy of the commons (1.0.4) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Email address
cs: E-mail

en: Development
cs: Vývoj

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Response
cs: Odpověď

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Results
cs: Výsledky

en: Started
cs: Zahájeno

en: button
cs: tlačítko
