Tragedy of the commons (1.0.4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Development
hi: उद्विकास

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Test
hi: परीक्षण

en: Response
hi: उत्तर

en: Name
hi: नाम

en: Summary
hi: सारांश

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Results
hi: परिणाम
