Tragedy of the commons (1.0.4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Development
hr: Razvoj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Last Name
hr: Prezime

en: Results
hr: Rezultati

en: Started
hr: Započeto
