Tragedy of the commons (1.0.4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Response
nl: Antwoord

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Id
nl: ID

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Results
nl: Resultaten

en: Started
nl: Gestart

en: button
nl: knop

en: Affiliation
nl: Werkzaam bij
