Tragedy of the commons (1.0.5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Development
az: Develop

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı
