Tragedy of the commons (1.0.5) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Development
et: Arendus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Id
et: ID

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Results
et: Tulemused

en: button
et: nupp
