Tragedy of the commons (1.0.5) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Development
ja: 開発

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Test
ja: テスト

en: Response
ja: レスポンス

en: Name
ja: 名前

en: Summary
ja: 概要

en: Updated
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Id
ja: ID

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Last Name
ja: 姓

en: Results
ja: 結果

en: Started
ja: 開始済

en: button
ja: ボタン

en: Enter Password
ja: パスワードの入力
