Tragedy of the commons (1.0.5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Development
mg: Fivoarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
