Tragedy of the commons (1.0.5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Results
ps: پایلې

en: button
ps: تڼۍ
