Tragedy of the commons (1.0.6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
