Tragedy of the commons (1.0.6) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Development
he: פיתוח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Test
he: בדיקה

en: Response
he: תשובה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: No entries available.
he: אין פרסומים להצגה.

en: Results
he: תוצאות
