Tragedy of the commons (1.0.6) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Development
ru: Разработка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Test
ru: Тест

en: Response
ru: Ответ

en: Name
ru: Название

en: Summary
ru: Сводка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: No entries available.
ru: Нет доступных записей

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Results
ru: Результаты

en: Started
ru: Начало

en: button
ru: кнопка

en: Enter Password
ru: Введите пароль
