Tragedy of the commons (1.0.6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Email address
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Results
sl: Rezultati
