Tragedy of the commons (1.0.7) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Email address
af: E-posadres

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Results
af: Resultate
