Tragedy of the commons (1.0.7) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne
