Tragedy of the commons (1.0.7) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է
