Tragedy of the commons (1.0.7) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
