Tragedy of the commons (1.0.7) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Test
pt: Teste

en: Response
pt: Resposta

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Summary
pt: Resumo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Results
pt: Resultados

en: Started
pt: Iniciada

en: button
pt: botão

en: Enter Password
pt: Digite a Senha

en: Affiliation
pt: Afiliação
