Tragedy of the commons (1.0.7) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Response
ta: பதில்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Results
ta: முடிவுகள்

en: button
ta: பொத்தான்
