Tragedy of the commons (1.0.7) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: button
th: ปุ่ม
