Tragedy of the commons (1.0.8) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Test
ar: الاختبار

en: Response
ar: الجواب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: Updated
ar: التحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Results
ar: النتائج

en: button
ar: زر
