Tragedy of the commons (1.0.8) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Response
de: Antwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Id
de: ID

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: No entries available.
de: Keine Einträge verfügbar.

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Results
de: Ergebnisse

en: Started
de: Startzeit

en: button
de: Button

en: Requests
de: Anfragen

en: Enter Password
de: Passwort eingeben

en: Affiliation
de: Zugehörigkeit

en: Actual
de: Wirklich
