Tragedy of the commons (1.0.8) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Yes
it: Sì

en: Response
it: Risposta

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Summary
it: Sommario

en: Updated
it: Aggiornato

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Results
it: Risultati

en: Started
it: Iniziato

en: button
it: pulsante
