Tragedy of the commons (1.0.8) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Results
jv: Kasilé
