Tragedy of the commons (1.0.8) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Results
ka: შედეგები
