Tragedy of the commons (1.0.8) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Results
km: លទ្ធផល
