Tragedy of the commons (1.0.8) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Response
ml: പ്രതികരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
