Tragedy of the commons (1.0.8) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Results
mr: निकाल
