Tragedy of the commons (1.0.8) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
