Tragedy of the commons (1.0.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்
