Tragedy of the commons (1.0.8) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Results
te: ఫలితాలు
