Tragedy of the commons (1.0.8) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Response
tr: Yanıt

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Summary
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Started
tr: Başladı

en: button
tr: düğme
