Tragedy of the commons (1.0.9) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Email address
be: Email адрас

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Results
be: Вынікі
