Tragedy of the commons (1.0.9) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Yes
es: Sí

en: Test
es: Prueba

en: Response
es: Respuesta

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Summary
es: Resumen

en: Updated
es: Actualizado

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: Results
es: Resultados

en: Started
es: Empezado

en: button
es: botón

en: Affiliation
es: Afiliación
