Tragedy of the commons (1.0.9) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Test
fi: Testi

en: Response
fi: Vastaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Id
fi: Tunniste

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Results
fi: Tulokset

en: Started
fi: Aloitettu

en: button
fi: painike

en: Actual
fi: Todellinen
