Tragedy of the commons (1.0.9) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Email address
kk: Email адресі

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Results
kk: Нәтижелер
