Tragedy of the commons (1.0.9) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Started
kn: ಆರಂಭಿಸಲಾಗಿದೆ

en: button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Enter Password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ನಮೂದಿಸಿ

en: Affiliation
kn: ಸಂಯೋಜನೆ
