Tragedy of the commons (1.0.9) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Results
lt: Rezultatai

en: Started
lt: Pradėta

en: button
lt: mygtukas
